Drobečková navigace

Úvod > O společnosti

O společnosti S.E.L. group s.r.o.

Vážení obchodní přátelé,
rád bych Vás úvodem ve stručnosti seznámil s historií a činností společnosti S.E.L. group s.r.o.

Společnost S.E.L. group s.r.o. je stavebně-obchodní společnost,

která byla založena v roce 1997. Od roku 1997 do roku 2008 realizoval tým výkonných pracovníků a managementu společnosti S.E.L. group s.r.o. stavební zakázky v rámci svého působení v akciové společnosti. V polovině roku 2008 došlo k oddělení od akciové společnosti a dalšímu pokračování realizace stavebních zakázek již ve své vlastní společnosti pod názvem S.E.L. group s.r.o..
 

Strategií naší společnosti je poskytovat kvalitní služby v oblasti stavební činnosti,

které budou trvale uspokojovat požadavky a potřeby našich zákazníků. Usilujeme o neustálé zvyšování profesionality a poskytování maximální úrovně služeb a garancí zákazníkům. Pracovníci naší společnosti jsou proto pravidelně proškolováni pro uplatnění jak nových technologických postupů, tak rozšíření a uplatnění stávajících stavebních postupů.


Naše společnost realizuje stavební zakázky v celém regionu
severních Čech a v Praze.


S.E.L. group s.r.o. se zaměřuje na zateplení a regeneraci panelových domů, rekonstrukci stávajících objektů a výstavbu nových objektů rozsahem od menších až po stavby, jejichž náklady jsou v desítkách miliónů korun. Získané zkušenosti z minulých let a realizovaných zakázek, kapacita kvalitních pracovníků stavebních profesí, ale také spolupráce se spolehlivými a kvalitními subdodavateli umožňuje realizovat náročné zakázky. Společnost je rovněž technicky a strojně zabezpečena pro provádění stavebních zakázek středního a většího charakteru.

           

za S.E.L. group s.r.o., vedení společnosti

 

Jsme držitelé těchto certifikátů

ISO 9001iso 14001

Jsme odborný
dodavatel

Nová zelená úsporám

Naši partneřiAktuálně u S.E.L group s.r.o.